Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekomarket“

Sandėlio darbuotojas (-a) - užsakymų paruošėjas (-a) Vilniuje

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ekomarket“

Darbo pobūdis

Įmonė plečiasi ir pastoviam darbui kviečia dirbti sandėlio darbuotoją/užsakymų paruošėją, kuris norėtų prisidėti prie lietuviškos ekologinės produkcijos ir vietinių gamintojų populiarinimo.
Darbo vieta: Ukmergės g. 369A, Vilnius. Kamanės Verslo centras.

  • Prekių priėmimas, sutikrinimas ir išdėstymas;
  • Sandėlio tvarkos palaikymas;
  • Prekių likučių, kokybės ir garantinio laikotarpio stebėjimas;
  • Internetinių užsakymų komplektavimas;
  • Prekyviečių papildymo suruošimas;
  • Rekomendacijos vadovams dėl pardavimų gerinimo;

Darbas Antradieniais - Šeštadieniais 08:00 - 17:00 val.

Reikalavimai

Paslaugumas, draugiškas bendravimas su kolegomis.
Greita orientacija, sąžiningumas, organizuotumas.
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Pageidautinas Vairuotojo pažymėjimas B kategorija, vairavimo stažas.

Mes jums siūlome

Aiškus darbo grafikas
Tvarkingos darbo sąlygos
Papildomi priedai prie atlyginimo už gerus rezultatus.
Atlyginimo kėlimas po 3 mėn.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

UAB "Ekomarket" - kokybiškų maisto produktų prekyba ir pristatymas!
informacija apie UAB „Ekomarket“
719 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2018 m.