Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dotnuva Baltic“
More about company »

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) VILKAVIŠKYJE

910-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilkaviškis, Marijampolė, Šakiai - UAB „Dotnuva Baltic“

Darbo pobūdis

Efektyvus sandėlio procesų organizavimas, valdymas ir vykdymas: produkcijos priėmimas, ženklinimas, rūšiavimas, išdavimas, apskaita ir kontrolė, pakrovimo - iškrovimo darbai

Reikalavimai

Profesinis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas
organizaciniai gebėjimai, greita orientacija
gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje
kompiuterinis raštingumas
sandėlininko darbo patirtis – privalumas
krautuvo vairuotojo pažymėjimas – privalumas

Mes jums siūlome

Tapti vienos didžiausių Lietuvos įmonių grupės komandos dalimi
Draugišką darbo atmosferą
Atsakingą ir dinamišką darbą
Darbo patirtį atitinkantį atlygį
Profesinio augimo ir kvalifikacijos galimybes
Darbo laiką nuo 8.00 iki 17.00 val.

Atlyginimas

910-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklausomai nuo darbo rezultatų

AB "Linas agro group" įmonė UAB "Dotnuva Baltic", daugiau nei 20 metų užsiimanti prekyba nauja ir naudota žemės ūkio technika bei atsarginėmis dalimis; žemės ūkio sėklų dauginimu ir ruošimu; įvairaus dydžio grūdų valymo, džiovinimo ir sandėliavimo kompleksų projektavimu; gyvulininkystės fermų projektavimu, statyba ir rekonstrukcija.
Informacija apie UAB „Dotnuva Baltic“
2212 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
184
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1319 €
25% uždirba 1319-2061 €
25% uždirba 2061-2744 €
25% uždirba nuo 2744 €
Vadovas: Darius Jaloveckas