UAB „Foodlevel“

Sandėlio darbuotojas (-a)

900-1300 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Foodlevel“

Darbo pobūdis

  • Prekių rinkimas/fasavimas/svėrimas pagal sąskaitas;
  • Prekių priėmimas, išdavimas, sandėliavimas, kiekio ir kokybės patikrinimas;
  • Darbas su elektriniu arba rankiniu vežimėliu;
  • Prekių sandėliavimo sąlygų laikymasis, kompaktiškumo ir saugumo užtikrinimas, optimalaus sandėliavimo būdo parinkimas;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas prekių rinkimo vietose, sandėlio ūkio priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinysis išsilavinimas;
  • Geri komandinio darbo įgūdžiai;
  • Sąžiningumas, iniciatyvumas, atsakingumas, organizuotumas;
  • Patirtis sandėliavimo srityje (privalumas);
  • Minimalūs darbo kompiuteriu įgudžiai;
  • Norinčius dirbti, bet neturinčius patirties - apmokysime.

Naudingi įgūdžiai

  • Darbo patirtis su maisto produktų sandėliavimu;
  • Krautuvo vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome

  • Darbą socialiai atsakingoje įmonėje;
  • Pasitikėjimu grįstą įmonės kultūrą ir visas sąlygas profesiniams tikslams pasiekti;
  • Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų, (į rankas nuo 900 eur - 1300 eur ir daugiau);
  • Darbo užmokestį derinsime priklausomai nuo kandidato patirties ir kompetencijų;
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • Lankstų darbo grafiką, socialines garantijas;
  • Darbo įrankius bei priemones;
  • Palankias nuolaidas produkcijai įsigyti.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas
  • konkurencingas atlyginimas, priklausantis nuo darbo rezultatų, (į rankas nuo 900 eur iki 1300 eur ir daugiau), kurį derinsime priklausomai nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

Mūsų rūpestis – pasaulio skoniai - Jūsų stalui.
Esame šaldytų ir šviežių maisto produktų importuotojai ir platintojai mažmeniniame, didmeniniame ir Horeca sektoriuose. Savo darbo srityje siekiame pačių aukščiausių standartų. Viena pagrindinių įmonės užduočių yra skatinti kokybiškų maisto produktų vartojimo kultūrą, teikiant profesionalias konsultacijas savo klientams. Mūsų asortimente rasite aukščiausios kokybės šaldytų daržovių ir uogų, įvairių pusgaminių, mėsos, šviežios ir šaldytos žuvies ir jūros gėrybių produktus. Džiaugiamės turėdami puikią ir profesionalią darbuotojų komandą, dėka kurios esame patikimi patrneriai savo klientams, užtikrindami produkcijos kokybę, optimalias pristatymo sąlygas ir konkurencingas kainas.
informacija apie UAB „Foodlevel“
2421 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1996 €
25% uždirba 1996-2100 €
25% uždirba 2100-2564 €
25% uždirba nuo 2564 €