Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Studio moderna"
More about company »

Sandėlio darbuotojas (-as) - komplektuotoja (-as) Vilniuje

600–800 Eur
Vilnius - UAB "Studio moderna"

Darbo pobūdis

  • Prekių surinkimas ir paruošimas pakavimui arba išvežimui;
  • Supakuotų siuntų krovimas ir atidavimas kurjeriams;
  • Pakavimo darbų atlikimas;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje;
  • Dalyvavimas inventorizacijose.

Reikalavimai

  • Darbštumas;
  • Punktualumas;
  • Atsakingumas;
  • Stipri fizinė sveikata;
  • Nustatytų dienos planų vykdymas.

Mes jums siūlome

  • Pastovų darbą;
  • Laisvus savaitgalius ir švenčių dienas;
  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą.

Kita informacija:
  • Sandėlis yra Aukštuose Paneriuose, Vilniuje;
  • Apie konkurso eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.
  • Darbo užmokestis yra fiksuotas + kintama dalis, priklausanti nuo darbo rezultatų

Atlyginimas

600–800 Eur atskaičius mokesčius

  • Tarptautinė kompanija Studio Moderna, savo veiklą pradėjusi nuo plačiai žinomo Kosmodisk'o, šiandien yra viena didžiausių tiesioginės rinkodaros įmonių Rytų ir Centrinėje Europoje, išsibarščiusi 21 šalyje, atstovaujanti gerai žinomus prekių ženklus, tokius kaip Dormeo, Top Shop, Delimano, Walkmaxx, Wellneo ir t.t.

Mes atviri – Prisijunk prie mūsų!
Kiekviena diena mums – proga atverti savo klientams duris į geresnį kokybiškesnį ir patogesnį gyvenimą. Kartu tai atveria galimybių duris tobulėti patiems. Nuolat judėti pirmyn ir tapti savo srities profesionalais.
Atverk mūsų duris. Junkis – tobulėsime kartu!
Informacija apie UAB "Studio moderna"
1136 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
449
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 615 €
25% uždirba 615-973 €
25% uždirba 973-1350 €
25% uždirba nuo 1350 €
Vadovas: Rita Janušauskaitė