Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Verslo sūkurys“

Sandėlio darbuotojas Belgijoje

1900-2500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Belgija - UAB „Verslo sūkurys“

Darbo pobūdis

Nuolatiniam darbui viename didžiausių ir moderniausių Belgijos sandėlių ieškome sandėlio darbuotojų - užsakymų rinkėjų.
Darbas:
  • prekių surinkimas pagal užsakymus (darbas su skeneriu);
  • dėžių rūšiavimas;
  • dėžių su vaisiais ir daržovėmis krovimas ant palečių.

Reikalavimai

Anglų kalbos žinios (gebėjimas susikalbėti).
Reikalinga fizinė jėga ir ištvermė.
Greita orientacija darbo aplinkoje ir noras mokytis.
Atidumas ir dėmesys detalėms.
Lankstumas darbo valandų atžvilgiu.
Nebijoti darbo tempo.
Pirmenybė teikiama turintiems ES skaitmeninį COVID pažymėjimą.

Mes jums siūlome

Siūlome patrauklias darbo ir apgyvendinimo sąlygas:
Atlygis "į rankas": 11,5 Eur per valandą pirmus 6 mėnesius ir 12 Eur per valandą praėjus 6 mėnesiams. Atlygis mokamas du kartus per mėnesį.
Apgyvendinimas Belgijoje - 70 Eur per savaitę.
Darbas nuolatinio pobūdžio.
Reguliarios atostogos.
Kompensuojamos nuvykimo išlaidos.

Atlyginimas

1900-2500 €/mėn. į rankas

Ilgametę patirtį turinti Lietuvoje registruota bendrovė, siūlo darbus Nyderlandų Karalystėje ir Belgijoje.
informacija apie UAB „Verslo sūkurys“
932 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.