Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ACME įmonių grupė
More about company »

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (DIENINĖ PAMAINA)

Nuo 500 Eur
Kaunas - ACME įmonių grupė

Darbo pobūdis ir sąlygos

  • prekių pakrovimas, iškrovimas, paskirstymas
  • prekių atrinkimas pagal kliento suformuotus užsakymus
  • komplektavimas, parengimas išsiuntimui
  • tvarkos sandėlyje palaikymas
  • darbo laikas: nuo I iki V dieninėje pamainoje (9:00 - 18:00 val.)

Reikalavimai darbuotojui

  • greita orientacija, kruopštumas, atidumas, atsakingas požiūris į darbą
  • noras ir galimybė dirbti fiziškai aktyvų darbą

PRIVALUMAS: darbo patirtis sandėlyje dirbant su prekių skanavimu prietaisais

Įmonė suteikia

  • darbo užmokestį proporcingą Tavo įgūdžiams ir patirčiai
  • aiškų naujų darbuotojų adaptacijos procesą
  • ilgalaikį darbą stabilioje susiformavusioje komandoje
  • geras darbinės aplinkos sąlygas
  • bendrus kolektyvo renginius

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „ACME Europe“ yra tarptautinė garsių prekinių ženklų kompiuterių priedų, išmanaus laisvalaikio produktų gamintoja ir platintoja Baltijos šalyse, Rytų ir Centrinėje Europoje. Bendrovės atstovaujami prekiniai ženklai - „Ninebot by Segway“, „Aula“, „Deeper“, „Fitbit”, „Jabra“, „Sandisk“. ACME Europe sukūrė kelis tūkstančius „ACME“ prekinio ženklo produktų, kurių rinkoje šiuo metu yra daugiau nei 300. Įmonėje dirba virš 50 pardavimų, eksporto, produktų vadybos, logistikos ir marketingo specialistų, kurie sėkmingai vykdo užsibrėžtas užduotis, padeda kolegoms ir įmonei judėti į priekį, puoselėja atvirumą bei paprastumą, skatina ir patys siūlo savarankiškus ir drąsius sprendimus.

UAB „ACME Grupė“ – tai technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti lietuviško kapitalo įmonių grupė, įkurta 1993 m. „ACME Grupė“ vienija įmones: „ACME Europe“, „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, „ACME Film“, „Servisa ICT“, „Agropro“, „Drąseikių karjeras“ ir kitas. Grupei priklausančios įmonės užsiima elektronikos ir buitinių prietaisų gamyba, platinimu bei remontu, taip pat filmų platinimu ir nišinių produktų gamyba. Grupę“ sudaro 30 įmonių Lietuvoje ir užsienio šalyse, dirba virš 530 darbuotojų.