Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KELSORA“

Sandėlio darbuotojas - ekspeditorius

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „KELSORA“

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimo ir išdavimo organizavimas ir kontrolė;
  • Atitinkamos apskaitos tvarkymas;
  • Nuolatinė prekių sandėlyje priežiūra;
  • Švaros ir tvarkos sandėlyje užtikrinimas;
  • Prekių pristatymas klientams.

Reikalavimai

  • Patirtis autodalių srityje didelis privalumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, sąžiningumas bei kruopštumas;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Vairuotojo teisės, B kategorija.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas, profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje. Įdomų darbą ir konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Belgijos dukterinė įmonė pradeda originalių autodalių prekybos B2B veiklą Lietuvoje. Ieškome aktyvių specialistų, norinčių kartu kurti sėkmingą įmonę Lietuvoje. Tolimesnės karjeros galimybės Belgijoje.
informacija apie UAB „KELSORA“
2
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2020 m.