Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KURYBA“
More about company »

Sandėlio darbuotojas

Nuo 500 Eur
Kaunas - UAB „KURYBA“

Darbo pobūdis

Kosmetikos prekių prisiėmimas iš tiekėjų (prekių pakuotės svoris iki 30 kg), prekių išdėstymas stelažuose, prekių atrinkimas klientams, prekių pakavimas, lipdukų klijavimas, krovos darbai, nustatytos prekių sandėliavimo tvarkos laikymasis.

Reikalavimai

Greita orientacija, gebėjimas koncentruoti dėmesį, turėti nuostatą įvykdyti kiekvieną pavestą užduotį kokybiškai, logiškas mąstymas.
Darbuotojas dirbs pilnu etatu.
Darbo pobūdis neleidžia jo derinti su studentavimu.
Privalumas - B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę užsidirbti didesnį atlyginimą po išbandymo laiko;
  • darbo vietą, kurioje būsite apsupti "grožio industrijos" prekių;
  • socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB KURYBA prekiauja profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis ir garsiausiais pasaulyje prekiniais ženklais. Prekybos salonai "Grožio Profesionalams " Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
Informacija apie UAB „KURYBA“
1142 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 975 €
25% uždirba 975-1195 €
25% uždirba 1195-1334 €
25% uždirba nuo 1334 €
Vadovas: Marius Darulis