Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Sandėlio darbuotojas

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Sandėlio priežiūra, prekių judėjimo apskaita ir kontrolė, duomenų suvedimas į sistemą; prekių išdėstymas, priėmimas, išdavimas, užsakymų paruošimas, pakrovimas, prekių / užsakymų patikrinimas.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Galimybė dirbti pilną darbo dieną;
  • Atsakingumas, pareigingumas, atidumas, kruopštumas, motyvacija darbui;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

PRIVALUMAI:
  • Darbo auto krautuvu patirtis.

Mes jums siūlome

Darbą naujoje, šiuolaikiškoje bei augančioje kompanijoje, visas socialines garantijas, konkurencingą atlygį, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Mūsų klientei – įmonei, priklausančiai tarptautiniam koncernui, aprūpinančiai plienu bei kitais metalais Šiaurės ir Baltijos šalių pramonę, prekybiniam padaliniui Kaune reikalingas Sandėlio darbuotojas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu:.
Kontaktinis asmuo: Miglė.