Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HESBURGER

Sandėlio darbuotojas

600-750 €/mėn. Į rankas
Kaunas - HESBURGER

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų naujame Hesburger logistikos centre.

Pagrindinės užduotys:
  • Užsakymų surinkimas, prekių pakavimas ir paruošimas transportavimui;
  • Gaunamų prekių priėmimas ir iškrovimas;
  • Grąžinamų prekių tikrinimas ir rūšiavimas;
  • Produkcijos transportavimas sandėlyje;
  • Prekių išdėstymas sandėlyje;
  • Sandėlio tvarkos užtikrinimas ir palaikymas;
  • Sandėlio dokumentacijos pildymas.

Darbo dienos: pirmadienis - penktadienis.

Darbas pamainomis:
  • 06:00-14:00
  • 12:00-20:00

Trys temperatūratūriniai rėžimai:
+18°C; +4°C; -18°C

Darbo vieta: Sodų g. 135, Lt-53304 Tirkiliškių k., Kauno r.

Reikalavimai darbuotojui

  • Esate sąžiningas, tikslus ir logiškai mąstantis;
  • Esate darbštus, atsakingas ir organizuotas;
  • Turite puikius komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius;
  • Ankstesnė darbo patirtis sandėlyje vertinama kaip pliusas, tačiau ji nėra privaloma;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios vertinamos kaip pliusas, tačiau jos nėra privalomos;
  • Patirtis dirbant elektrokrautuvu vertinama kaip pliusas, tačiau tai nėra privaloma;
  • Galimybė vykti į komandiruotes (mokymams).

Įmonė siūlo

  • Patogų darbo grafiką;
  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Įvairiapusišką ir įdomų darbo pobūdį;
  • Darbą patikimoje Suomijos kapitalo kompanijoje;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Mokymus Estijos sandėlyje;
  • Šiuolaikinę darbo aplinką, priemones ir darbo drabužius;
  • Pietų pertrauka yra įtraukta į darbo laiką;
  • Kava/arbata/kakava nemokamai;
  • Sveikatingumo priedas;
  • Galimi papildomi priedai, priklausomai nuo darbo rezultatų;
  • Galimybė kompensuoti kelionės išlaidas;

Papildomą informaciją suteiksime tik atrinktiems kandidatams, su jais susisieksime asmeniškai.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

600-750 €/mėn. į rankas
Priedai skiriami papildomai.
HESBURGER

HESBURGER

"Hesburger“ – šeimai priklausanti bendrovė, pirmenybę teikia protingiems, ilgalaikiams verslo sprendimams. Mes vadovaujamės tomis pačiomis vertybėms nuo pat 1966 metų.
UAB Hes-Pro Vilnius yra „Hesburger“ tinklo dukterinė įmonė.
Šiuo metu aktyviai ruošiamės atidaryti logistikos centrą ir gamyklą. Gamykloje bus gaminamas majonezas ir padažai Hesburger įmonių reikmėms. Be gamybos, logistikos centras bus atsakingas už visų žaliavų ir produktų pristatymą restoranams visoje šalyje. Vėliau prekės bus tiekiamos Bulgarijos, Ukrainos, Rusijos ir Vokietijos restoranams. Gamyboje ir logistikoje dirbs apie 40 žmonių.
Šiuo metu ieškome logistikos centro sandėlio darbuotojų.
informacija apie HESBURGER
1459 €
Vid. atlyginimas bruto
879
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 901 €
25% uždirba 901-1375 €
25% uždirba 1375-1827 €
25% uždirba nuo 1827 €