Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Selteka“

Sandėlio darbuotojas

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Selteka“

Darbo pobūdis

  • Krovinių iškrovimas, pakrovimas
  • Gaminių pristatymas ir sandėliavimas
  • Gamybinių atliekų sukrovimas ir išvežimas
  • Kitų paskirtų užduočių atlikimas, laikydamasis jų vykdymo taisyklių.
Darbas darbo dienomis nuo 8:00 iki 16:30

Reikalavimai

Atsakingumas
Fizinė ištvermė

Mes jums siūlome

Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Draugišką, pasirengusį padėti kolektyvą;
Pastovų darbo užmokestį bei įvairias papildomas naudas;

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Selteka“ – inžinerinis–gamybinis inovacijų centras ir patikimas elektronikos produktų gamintojas. Savo veiklą pradėjo 1956 metais kaip Kauno radijo gamykla, 1997 metais reorganizuota į UAB „Selteka“. Šiuo metu įmonėje vystomos dvi veiklos kryptys: teikiamos kompleksinės elektroninių prietaisų surinkimo paslaugos (EMS) ir projektuojami bei gaminami originalūs produktai (ODM).
informacija apie UAB „Selteka“
315
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.