UAB „Neba“

Sandėlio darbuotojas (darbas su mediena)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Neba“

Darbo pobūdis

Darbas pjautinės (statybinės) medienos sandėlyje parduotuvėje;
Darbo laiko didžioji dalis lauke;
Medienos rūšiavimas (apmokiname) rankinis darbas;
Medienos sandėliavimas;
Minimalus medienos apdirbimas (skersavimas, skaldymas, impregnavimas);
Bendros tvarkos sandėlyje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu Jūs neturite problemų su fizine sveikata, esate stiprūs ir pareigingi, Jūsų negasdina darbas atvirame ore, sugebate atlikti užduotis savarankiška, gebate bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis, siūlome prisijungti į mūsų kolektyvą.

Visas darbui reikalingas priemones (nauji drabužiai, batai), mokymai
Laiku mokame atlyginimą, puikią darbo aplinką bei sąlygas.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas
UAB „Neba“

UAB „Neba“

Esame pirmaujanti įmonė Lietuvoje pagal medienos importą iš kaimyninių šalių. Jau daugiau kaip 13 metų vykdome veiklą visoje Lietuvoje.
informacija apie UAB „Neba“
1991 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.