Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AF Energija Baltic“

SANDĖLIO DARBUOTOJAS

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „AF Energija Baltic“

Darbo pobūdis

  • Šildymo, šaldymo sistemų komponentų atrinkimas į gamybą ir objektus;
  • Gautų medžiagų rūšiavimas sandėlyje;
  • Pakavimo vykdymas pagal nustatytas taisykles ir tvarką.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis sandėlyje;
  • Minimalūs darbo kompiuteriu įgūdžiai – Excel programa;
  • Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Lūkesčiai darbuotojui

  • Kylančių problemų indentifikavimas, procesų gerinimo pasiūlymų teikimas, teigiamų pokyčių inciajavimas;
  • Minimalios anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Galimybę dirbti Norvegijos infrastrukturos srityje lyderiaujančioje įmonių grupėje; Galimybę mokytis ir kelti savo profesinę kvalifikaciją atliekant kasdienes užduotis; Galimybę vykti į komandiruotes Norvegijoje ir pamatyti objektus, prie kurių prisidėjote;

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Esame antros pagal dydį Norvegijos įmonių grupės kapitalo nariai dirbantys energetikos srityje. Mūsų tikslas – kurti ir įgyvendinti energetiškai efektyvias pastatų inžinerinių sistemų idėjas, visų pirma - draugiškas aplinkai, saugias žmogui ir atitinkančias aukščiausius standartus. Jei nebijai naujų iššūkių, mėgsti dinamiką darbe bei nori būti ateities energetiškai efektyvių projektų dalis – junkis prie mūsų komandos!
informacija apie UAB „AF Energija Baltic“
5070 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2978 €
25% uždirba 2978-4128 €
25% uždirba 4128-5006 €
25% uždirba nuo 5006 €