Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RESNA“

Sandėlio darbuotojas - krovėjas Pradžia - pabaiga: 8:00 -16:30val.; Pradžia - pabaiga: 16:45 - 20:45 val.

760-1260 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „RESNA“

Darbo pobūdis

Sandėlio operacijų vykdymas:
  • drabužių pakuočių rankomis ir mechanizuotomis priemonėmis prekių priėmimas/išdavimas į/iš sandėlio
  • drabužių ir batų pakavimas į maišus
  • drabužių ir batų pakuočių suskirtymas
  • drabužių pakuočių paruošimas rūšiavimui
  • drabužių po rūšiavimo suskirstymas pagal asortimentą
  • drabužių pakuočių paruošimas presavimui
  • drabužių presavimas pasitelkiant presavimo įrangą, skirtą įvairių rūšių drabužiams

Išvardintos darbo funkcijos paskirstomos arba pasirenka atskiri darbuotojai

Reikalavimai

  • Atsakingumas, greita orientacija
  • Tinkama darbo vieta studentams (pasirenkamas individualus darbo grafikas)
  • Darbo patirtis nebūtina

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas;
Draugišką kolektyvą; Darbuotojams Iš Prienų yra galimybė atvykti bendru automobiliu.

Darbo grafikas: Pilna darbo diena;
Pradžia - pabaiga: 8:00 - 16:30 val.;
Trukmė: 8 val.;
Per savaitę: 40 val.;

Darbo grafikas: Nepilna darbo diena;
Pradžia - pabaiga: 16:45 - 20:45 val.;
Trukmė: 4 val.;
Per savaitę: 20 val.;

Atlyginimas

760-1260 €/mėn. į rankas
1. Dirbant įprastu grafiku, darbo užmokestis valandinis - 760-840 EUR/mėn. (į rankas)
2. Pasirinkus slenkantį grafiką su kintama darbo užmokesčio dalimi - 1140-1260 EUR/mėn. (į rankas)
3.Dirbant nepilną darbo dieną, 20 val. per savaitę - 380-420 EUR/mėn. (į rankas)
UAB „RESNA“

UAB „RESNA“

UAB RESNA

Dėvėtų drabužių ir avalynės rinkoje nuo 1996 metų. Šiandien yra viena iš didžiausių didmeninės prekybos dėvėtų drabužių ir tekstilės žaliavų perdirbėjų Lietuvoje.

Ringuvos g. 65, Kaunas (Žemieji Šančiai, prie Juozapavičiaus prospekto)

Patogus susisiekimas. Netoli viešojo maitinimo įstaigos.
informacija apie UAB „RESNA“
676 €
Vid. atlyginimas bruto
47
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 677 €
25% uždirba 677-684 €
25% uždirba 684-695 €
25% uždirba nuo 695 €