Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DAUNIŠKIO PREKYBA“

SANDĖLIO DARBUOTOJAS

800 €/mėn. Į rankas
Molėtai - UAB „DAUNIŠKIO PREKYBA“

Darbo pobūdis

  • Mechanizuoti ir rankiniai krovos darbai statybinių prekių sandėlyje;
  • Prekių priėmimas, išdavimas, užsakymų surinkimas;
  • Prekių sandėliavimo sąlygų laikymasis, saugumo užtikrinimas;
  • Informacijos apie prekes klientui suteikimas;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje;
  • Dėl smulkesnės informacijos apie darbo pobūdį teiraukitės telefonu: .

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis sandėliavimo srityje ir išmanymas apie statybines medžiagas (būtų privalumas);
  • Automobilinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas (būtų privalumas);
  • Kruopštumas, pareigingumas, atsakingumas;

  • Nuolatinį darbą stabiliai augančioje mažmeninės prekybos įmonėje;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą bei geras darbo sąlygas;

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Darbo vieta: Aplinkkelio g. 155, Molėtai
Telefonas pasiteiravimui:
informacija apie UAB „DAUNIŠKIO PREKYBA“
2116 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
61
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1290 €
25% uždirba 1290-1679 €
25% uždirba 1679-2520 €
25% uždirba nuo 2520 €