UAB „Katalita“

Sandėlio darbuotojas - prekių komplektuotojas

900-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Katalita“

Darbo pobūdis

  • Užsakymų surinkimas bei paruošimas išvežimui;
  • Supakuotų siuntų krovimas ir atidavimas kurjeriams;
  • Pakavimo darbų atlikimas;
  • Logistikos organizavimas kurjerinėmis programomis;
  • Prekių priėmimas - dėžėmis ar paletemis;
  • Prekių krovimas į lentynas;
  • Sandėlio veiklos koordinavimas - sandelio likučių sekimas ir valdymas;
  • Gaunamų ir siunčiamų prekių registravimas ir apskaitymas;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis sandelyje (ypač naudojantis skeneriu) būtų privalumas;
  • Draugystė su kompiuteriu - darbas su MC Office programomis (Exel, Word ir pan.);
  • Organizuotumas, greita orientacija, gebėjimas spręsti problemas;
  • Anglų kalbos žinios (darbui su kurjerinėmis sistemomis, krovinio dokumenų skaitymui ir pan.);
  • Sažiningumas, darbštumas, kruopštumas, komunikabilumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą augančioje įmonėje;
  • Puikias darbo sąlygas naujame moderniame sandelyje ir visas darbui reikalingas priemones;
  • Laisvus savaitgalius ir švenčių dienas;
  • Konkurencingą, Jūsų kompetencijas atitinkantį ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę užsidirbti daugiau dirbant viršvalandžius;

Darbo vieta - Kauno r. Neveronys

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

Šiandien esame tarp lyderiaujančių įrangos kompiuteriniams tinklams tiekėjų Lietuvoje ir nuolat plečiame savo klientų ratą visame pasaulyje.

Džiaugiamės galėdami vadinti save patikimu partneriu daugiau kaip 600 belaidžio interneto tiekėjų, kompiuterinių tinklų diegėjų bei prekybininkų iš daugiau kaip 100 šalių.

Atstovaujami prekiniai ženklai:

Mikrotik
Ubiquiti Networks
Teltonika
MIMOSA
Jirous
Itelite
TP-LINK
LigoWave
QuWireless
Netonix
ALFA Networks
Extralink
IMOU
ISKRA
informacija apie UAB „Katalita“
1502 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.