Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Omniva LT"
More about company »

SANDĖLIO DARBUOTOJAS - RŪŠIUOTOJAS

Nuo 600 Eur
Kaunas - UAB "Omniva LT"

Darbo pobūdis

Įvairaus dydžio ir svorio siuntų svėrimas, skenavimas, rūšiavimas, krovimas, apdorojimas sistemoje, sandėlio ir teritorijos švaros palaikymas, siuntų atidavimas/priėmimas klientams, ir kiti vadovo nurodymai.
Darbas pilnu etatu, dienos metu (nuo 9:00 val. iki 18:00val.).
Darbas Ateities pl. 45b, Kaunas.
Darbas tarptautinėje skubių siuntų bendrovėje Omniva LT, kuri šiuo metu plečiasi ir ieško naujų darbuotojų.
Suteikiamos visos socialinės garantijos, geros darbo sąlygos, stabilus, laiku mokamas atlyginimas.

Reikalavimai

Atsakingumas;
Sąžiningumas;
Vidurinis išsilavinimas;
Darbas kompiuteriu;
Mokėjimas dirbti kolektyve;
Privalumas autokrautuvo vairavimo patirtis

Mes jums siūlome

Atlyginimas nuo 600 Eur. Galimybė uždirbti daugiau parodant rezultatus ir norą dirbti.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius

OMNIVA LT – Estijos pašto įmonių grupei priklausanti nuolat auganti kompanija, savo klientams siūlanti įvairias siuntinių pristatymo paslaugas, geriausiai atitinkančias klientų poreikius. Mūsų įmonė pristato klientų siuntas per kurjerius bei naudojant nuolat plečiamą paštomatų tinklą ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.
Informacija apie UAB "Omniva LT"
1108 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
127
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Simonas Bielskis