Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DIAB“

Sandėlio darbuotojas

1000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „DIAB“
SKUBIAI IEŠKOME SANDĖLIO DARBUOTOJO TRUMPALAIKIAM DARBUI

Darbo pobūdis

Žaliavų iškrovimas ir pakrovimas;
Žaliavų komplektavimas ir pristatymas į gamybos padalinį,
Pagamintų gaminių surinkimas ir pristatymas į sandėlį;
Gamybinių atliekų tvarkymas;
Darbas su krautuvu, skeneriu;
Darbas 1 pamaina ( 06:00 - 14:30).

Reikalavimai darbuotojui

Elektrinio ir autokrautuvo pažymėjimas privalomas;
Panašaus darbo patirtis;

Įmonė siūlo

  • Visas darbui reikalingas priemones, darbo rūbus
  • 24/7 nelaimingų atsitikimų draudimą;
  • Dalinai kompensuojamą maitinimą įmonės valgykloje.

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas
UAB „DIAB“

UAB „DIAB“

Sėkmingai dirbanti užsienio kapitalo įmonė užsiimanti ruošinių iš kompozicinių medžiagų gamyba (vėjo jėgainėms, laivams, lėktuvams) ieško naujo komandos nario trumpalaikiam darbui.
informacija apie UAB „DIAB“
2629 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
86
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2218 €
25% uždirba 2218-2365 €
25% uždirba 2365-2581 €
25% uždirba nuo 2581 €