Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Doka Lietuva"
More about company »

Sandėlio darbuotojas (SKUBIAI)

Nuo 550 Eur
Vilnius - UAB "Doka Lietuva"

Darbo pobūdis

  • Klojinių atrinkimas ir ruošimas išvežimui;
  • Klojinių valymas ir tikrinimas;
  • Klojinių pakavimas ir sandėliavimas;
  • Darbas dalinai lauko sąlygomis.

Darbo laikas - I -IV 08:00 - 17:00 val.
V - 08:00 - 16:00 val.

Reikalavimai

  • Auto-krautuvo vairuotojo pažymėjimas ir darbo krautuvu patirtis (privalumas, bet ne būtinybė);
  • Darbštumas ir atsakingumas;
  • Gebėjimas dirbti fizinį darbą.

Mes jums siūlome

  • Darbą patikimoje ir stabilioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;

Nepraleisk progos tapti mūsų įmonės dalimi!

Atlyginimas

Nuo 550 Eur atskaičiavus mokesčius

Tartautinė, gerai žinoma ir vertinama Austrijos kapitalo įmonė, turinti padalinius visame pasaulyje. „Doka Lietuva“ yra pasaulinio koncerno „Doka International“, lyderiaujančio tarp didžiausių klojinių gamintojų Europoje, narė.
Su mūsų klojiniais ir pagalba Jūs galėsite rasti pačius geriausius ir ekonomiškiausius klojinių planavimo sprendimus bet kokiai Jūsų betono konstrukcijai nuo gyvenamojo namo iki sudėtingo infrastruktūrinio projekto, tokio kaip tiltai, tuneliai, vandenvalos rezervuarai, užtvankos ir t.t.
Informacija apie UAB "Doka Lietuva"
1572 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ivan Pasker