Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "WURTH Lietuva"
More about company »

Sandėlio darbuotojas

Ukmergė - UAB "WURTH Lietuva"

Darbo pobūdis

  • Gautų prekių sutikrinimas
  • Prekių atrinkimas pagal važtaraščius
  • Prekių išsiuntimas klientams
  • Duomenų į kompiuterinę programą suvedimas
  • Sąskaitų - faktūrų išrašymas ir spausdinimas
  • Bendros tvarkos sandėlyje palaikymas

Reikalavimai

  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Sandėlio darbo patirtis - būtina (nemažiau kaip 2 metai)
  • Vidurinis profesinis išsilavinimas - privalomas

Mes jums siūlome

  • Labai geras darbo sąlygas žiemą šildomame, vasarą vėsinamame sandėlyje
  • Galimybę mokytis ir tobulėti
  • Motyvuojantį, visada laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas
  • Atvežimą iš Vilniaus ir į Vilnių

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "WURTH Lietuva" jau 20 metų vykdo didmeninę prekybą techninės paskirties produktais visoje Lietuvoje. Prekiaujame tvirtinimo detalėmis, įrankiais, statybiniu tvirtinimu, autokosmetika, darbų saugos priemonėmis. Mūsų klientai - pramonės, transporto, statybos, maisto ir žemės ūkio įmonės.
Jeigu tavo gyvenimo stilius yra pardavimai - kviečiame į mūsų profesionalią komandą !
Informacija apie UAB "WURTH Lietuva"
149
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Virginijus Bučiūnas