UAB "Greitos dalys"
More about company »

Sandėlio darbuotojas - užsakymų surinkėjas (naudotos auto dalys)

800–1000 Eur
Vilnius - UAB "Greitos dalys"

Darbo pobūdis

Ieškome sandėlio komandos pastiprinimo! Darbas sandėlyje su naudotomis auto detalėmis, jų surinkimu, pakavimu bei išsiuntimu.

Darbo pobūdis:
  • Užsakymų surinkimas;
  • Prekių pakavimas išsiuntimui;
  • Tvarkos sandėlyje užtikrinimas;
  • Pagalba kitiems sandėlininkams;

Reikalavimai

  • Geros automobilio sandaros žinios (Sugebėti atskirti, kaip atrodo turbina, o kaip starteris ir kitos dalys);
  • Panašaus darbo patirtis, bent 1 metai;
  • Sąžiningumas, kruopštumas bei atsakingumas;
  • Žalingų įpročių neturėjimas;
  • Galimybė dirbti pilnu etatu;

Privalumas - patirtis dirbant autokrautuvu

Mes jums siūlome

  • Idomų darbą su galimybe sužinoti labai daug apie automobilius;
  • Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
  • Priedus prie atlyginimo, priklausomai nuo darbo rezultatų;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Visas galimybes dirbti ir užsidirbti.

Atlyginimas

800–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Imonė užsiima didmeninė bei mažmenine automobilių detalių prekyba bei pristatymu Lietuvoje ir Europoje
Informacija apie UAB "Greitos dalys"
12
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Lukas Verbickas