Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Verslo sūkurys"
More about company »

Sandėlio darbuotojas

1500–1900 Eur
Užsienis: Belgija - UAB "Verslo sūkurys"

Darbo pobūdis

Pastoviam darbui Belgijoje reikalingi sandėlio darbuotojai rūšiuoti dėžes su vaisiais ir daržovėmis, rinkti užsakymus;
Darbas pamainomis: apie 3 mėn. užsienyje ir 1 -2 poilsio savaitės Lietuvoje.

Reikalavimai

Anglų kalbos žinios.
Reikalinga fizinė jėga ir ištvermė.
Lankstumas darbo valandų atžvilgiu
Nebijoti darbo tempo

Mes jums siūlome

Darbuotojai įdarbinami Lietuvos Respublikoje įregistruotoje bendrovėje su visomis socialinėmis garantijomis.

Atlygis 9.50 Eur per valandą pirmus 3 mėnesius ir 10 Eur per valandą praėjus 3 mėnesiams į "rankas". Atlygis mokamas du kartus per mėnesį.

Apgyvendinimas Belgijoje - 100 Eur per mėnesį.

Atlyginimas

1500–1900 Eur atskaičiavus mokesčius

Ilgametę patirtį turinti Lietuvoje registruota bendrovė, siūlo darbus Olandijoje ir Belgijoje.
Informacija apie UAB "Verslo sūkurys"
26
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ričardas Venskūnas