Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ACME įmonių grupė
More about company »

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (VAKARINĖ PAMAINA)

Nuo 500 Eur
Kaunas - ACME įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • prekių pakrovimas, iškrovimas, paskirstymas ir saugojimas;
  • prekių atrinkimas pagal kliento užsakymus, komplektavimas, parengimas išsiuntimui;
  • tvarkos sandėlyje palaikymas.

Reikalavimai

  • greita orientacija, kruopštumas, atsakingas požiūris į darbą ir iniciatyvumas;
  • darbo patirtis sandėlyje;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • darbo laikas: nuo I iki V vakarinėje pamainoje (16:00 - 24:00 val.).

Mes jums siūlome

  • galimybė dirbti pilną dieną arba dalį dienos;
  • nuolatinį ir atsakingą darbą stiprioje komandoje;
  • savirealizacijos, augimo ir tobulėjimo galimybes;
  • geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "ACC Distribution" Lietuvoje įkurta 1998 metais. Kompanija veikia Rytų Europoje (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje (Kaliningrado sritis), Baltarusijoje ir Gruzijoje); eksportą vykdo daugiau nei į 30 šalių. Prekių asortimentas – kompiuteriai, techninė ir programinė įranga, tinklo įranga, fotografijos prekės, garso ir vaizdo aparatūra, buitinė elektronika, žaidimų įrenginiai. Bendrovėje dirba 140 darbuotojų; aptarnaujama per 2900 klientų.