Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ACME įmonių grupė
More about company »

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (VAKARINĖ PAMAINA)

Nuo 600 Eur
Kaunas - ACME įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • prekių atrinkimas pagal kliento užsakymus naudojant elektroninį skenerį, komplektavimas, parengimas išsiuntimui
  • prekių pakrovimas, iškrovimas, paskirstymas sandėlio lokacijose

Reikalavimai

  • greita orientacija, kruopštumas, atsakingas požiūris į darbą
  • darbo laikas: nuo I iki V popietinėje pamainoje (16:00 - 24:00 val.)

PRIVALUMAS: darbo patirtis sandėlyje

Informuojame, jog Jūsų pateikti duomenys kandidatuojant į šią poziciją ACME Grupės įmonių ir kitų įmonių, kurioms UAB „ACME Valda“ teikia personalo valdymo paslaugas, bus tvarkomi šio konkurso į nurodytas pareigas administravimo tikslais. Duomenys bus tvarkomi ir saugomi ne ilgiau nei pasibaigs konkursas. Dėl detalesnės informacijos, susijusios su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, galite kreiptis el. paštu

Mes jums siūlome

  • darbą stabilioje įmonėje, priklausančioje augančiai įmonių grupei
  • nuolatinę (ne sezoninę/terminuotą) darbo sutartį
darbo užmokestį - nuo 600 Eur netto (“į rankas”) bandomuojo laikotarpiu
  • po bandomojo laikotarpio - finansines motyvavimo priemones už kokybiškai ir greitai atliekamas užduotis

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "ACC Distribution" Lietuvoje įkurta 1998 metais. Kompanija veikia Rytų Europoje (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje (Kaliningrado sritis), Baltarusijoje ir Gruzijoje); eksportą vykdo daugiau nei į 30 šalių. Prekių asortimentas – kompiuteriai, techninė ir programinė įranga, tinklo įranga, fotografijos prekės, garso ir vaizdo aparatūra, buitinė elektronika, žaidimų įrenginiai. Bendrovėje dirba 140 darbuotojų pardavimų, eksporto, produktų vadybos, logistikos, marketingo srityse.