Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RIVI“
More about company »

Sandėlininkas

Vilnius - UAB „RIVI“

Darbo pobūdis

Krovos darbai rankomis ir elektriniu krautuvu muitinės sandėlyje;
Prekių priėmimas, surinkimas ir išdavimas;
Prekių rūšiavimas, pakavimas ir markiravimas;
Tvarkos sandėlyje palaikymas.

Reikalavimai

Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Elektrinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas;
Darbo su autokrautuvu patirtis;
Atidumas;
Atsakingumas.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą;
Geras darbo sąlygas.
UAB „RIVI“

UAB „RIVI“

UAB “RIVI” įkurta 1992 balandžio 6 d. kaip muitinės tarpininko bei sandėliavimo paslaugas teikianti įmonė. Dėl ilgametės patirties įmonės darbuotojai puikiai išmano krovinių importo, eksporto bei tranzito teisinę bazę, dokumentaciją.
Įmonė „RIVI“, turėdama patogioje vietoje esantį logistikos centrą, patyrusius darbuotojus, patikimus partnerius ir gausų paslaugų pasirinkimą, sugeba savo klientams teikti greitas ir kokybiškas paslaugas.

Skambinti tel. arba siųsti gyvenimo aprašymą . lt
Informacija apie UAB „RIVI“
1401 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Gediminas Driukas