Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Sandėlio darbuotojas

Nuo 700 Eur
Vilnius - UAB „TEGRA STATE“

Darbo pobūdis

Prekių išnešiojimas į vietas;
Užsakymų surinkimas;
Užsakymų pakavimas;
Tvarkos palaikymas sandėlyje;
Pagalba kitiems sandėlininkams.

Reikalavimai

Atsakingumas;
Sąžiningumas;
Kruopštumas;
Privalumai
Darbo sandėlyje patirtis
Krautuvo vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą;
Geras darbo sąlygas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Galimybes tobulėti, apmokymus;

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
CVB client

UAB „TEGRA STATE“

UAB KRONER – tai oficialus prekinių ženklų KRONER ir auto ATTEX atstovas Rusijos, Kazachstano, Baltarusijos ir Baltijos šalyse. Kompanija prekybos autodalimis rinkoje dirba jau nuo 1994 metų. Per šį laikotarpį sukaupėme neįkainojamą patirtį klientų aptarnavimo, atsargų valdymo ir reklaminės rinkodaros srityse. Puikiai suprantame savo klientą ir jo poreikius. Pasirinkę mus kaip partnerį, jūs gaunate ne tik kokybiškus, rinkoje paklausius produktus, tačiau ir visą paslaugų paketą, taip sutaupydami savo laiką ir pinigus.
Įmonėje vid. atlyginimas 1384€
70% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)