Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Bauen"
More about company »

Sandėlio darbuotojas

Nuo 700 Eur
Vilnius - UAB "Bauen"

Darbo pobūdis

Statybinių prekių priėmimas ir atkrovimas.
Sandėlio tvarkos priežiūra ir palaikymas.

Reikalavimai

Atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas.

PRIVALUMAI:

Statybinių medžiagų išmanymas.
Darbo autokrautuvu kvalifikacijos pažymėjimas.
Darbo su statybinėmis medžiagomis patirtis.

Mes jums siūlome

Fiksuotą konkurencingą atlyginimą.
Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje.
Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.
Draugišką kolektyvą ir puikias darbo sąlygas.
Karjeros galimybes.

bauen.lt

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti
UAB "Bauen"

UAB "Bauen"

UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, subūrusi kompetentingą sėkmingai dirbančią bendraminčių komandą, plečia savo veiklą ir prie komandos kviečia prisijungti:
Įmonėje vid. atlyginimas 1061€
31% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)