Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Real Job Finder"
More about company »

Sandėlio darbuotojas

Vilnius - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

  • Žaliavų priėmimas/išdavimas į gamybą, krovimas;
  • Produkcijos paruošimas transportavimui: pakavimas, grupavimas, skaičiavimas;
  • Sandėlio inventorizacijos vykdymas;
  • Gamybinių atliekų tvarkymas ir apskaita: saugojimas, rūšiavimas, pridavimas.

Reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Elektrokrautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą profesionalioje, savo sritį išmanančių specialistų komandoje.

Darbas Vilniaus rajone, Avižienių kaime.

Platesnė informacija tel. nr.

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu