Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Smart trading"
More about company »

Sandėlio darbuotojas

600–900 Eur
Vilnius - UAB "Smart trading"

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas;
  • Prekių atrinkimas ir ruošimas išsiuntimui;
  • Pakrovimo/iškrovimo darbai
  • Prekių paskirstymas po sandėliavimo vietas, likučių priežiūra ir papildymas

Reikalavimai

  • 2-3 m. sandėlininko darbo patirtis
  • Atsakingas požiūris į darbą
  • Orientacija į tikslą ir rezultatus
  • Rekomendacijos
  • Puikūs problemų sprendimo, organizavimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai
  • Iniciatyvumas

Neatitinki visų mūsų reikalavimų, tačiau esi užsispyręs (-usi), ir manai, kad tikrai gali būti mūsų komandos dalis, bei esi pasiruošęs (-usi) tai įrodyti? Kreipkis ir parašyk, kodėl taip manai, o mes pažadame, kad kiekvienas kandidatas bus įvertintas!

Mes jums siūlome

  • Darbo vietą patikimoje ir stabilioje kompanijoje
  • Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo galimybes
  • Šiuolaikiškai mąstančius ir palaikančius vadovus bei komandą
  • Konkurencingą ir kintantį, priklausomai nuo rezultatų, darbo užmokestį

Atsiprašome, tačiau susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

Atlyginimas

600–900 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Smart trading – tai moderni, dinamiška ir patikima prekybos bei gamybos įmonė. Mes pasižymime šiuolaikinėmis vadybos tradicijomis, aukštos kokybės paslaugomis ir greita reakcija į mūsų partnerių poreikius. Dėka sukauptos didelės patirties didmeninėje prekyboje, šiandien mūsų platinami produktai yra labai gerai žinomi regione. Esame "Gazelės" ir "Stipriausi Lietuvoje" daugkartiniai laureatai.

Mūsų tiekimo paslaugos apima visas 3 Baltijos valstybes. Šiuo metu mūsų atstovaujamų prekių galite įsigyti virš 600 prekybos vietų Pabaltijyje.

Mūsų centrinis biuras yra Vilniuje.

Įmonė atstovauja arba gamina šiuos ne maisto prekinius ženklus: Bullet, Minisodas.lt, Zowie, Floraland, Forever, E5, Esperanza, Vakoss, T'nB, Paulinda, Pura and the Timberwolf, Satzuma, LPP Tex, Grill Impex ir kt.

Įmonės kolektyvas jaunas, dinamiškas, ambicingas, neformalus, liberalus ir draugiškas. Kreipkitės, bendraukime, užsukite į svečius ir aukime kartu.
Informacija apie UAB "Smart trading"
1196 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jonas Vilčinskas