Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Daily Print“

Sandėlio darbuotojas

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Daily Print“

Darbo pobūdis

Klientų užsakymų rinkimas
Darbas su skeneriais (apmokame)
Tvarkos palaikymas darbo vietoje

Reikalavimai

Atsakingumas
Darbštumas
Fizinė ištvermė (dėžių pakavimas iki 30 KG)

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
UAB „Daily Print“

UAB „Daily Print“

UAB „Daily print“ įkurta 2008 m., Vilniuje. Savo veiklą pradėjo nuo spausdintuvų kasečių užpildymo ir pardavimo. Bėgant metams asortimentas plėtėsi, įmonė išaugo iki milijoninių apyvartų ir 40 darbuotojų.

UAB „Daily print“ parduoda: originalias spausdintuvų kasetes, neoriginalias spausdintuvų kasetes, biuro popierių, kanceliarines prekes, mokyklos reikmenis, kompiuterinę techniką, biuro techniką, baldus biurui, maisto ir higienos prekes. Asortimentas nuolat plečiasi. Šiuo metu turime virš 100 tūkstančių prekių pavadinimų.

Bendrovė nuolat auga. Augimas grindžiamas didėjančiu vietinių ir užsienio klientų pasitikėjimu ir paklausa bei plečiant parduodamų prekių asortimentą.

Vizija – būti tarp didžiausių biuro įrangos įmonių Baltijos šalyse, atvira naujoms idėjoms, greitai ir dinamiškai reaguojanti į klientų poreikius.

Misija - sukurti aukščiausios kokybės produktą ir paslaugas, patenkinti visus klientų lūkesčius ir užmegzti bendradarbiavimo ryšius, pagrįstus pasitikėjimu ir naudingais sprendimais.

Principai - profesionalumas, sąžiningumas, patikimumas ir naujovės.
informacija apie UAB „Daily Print“
1907 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.