Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NNL termo"
More about company »

Maisto prekių skirstytojas (-a) (šaldytame sandėlyje)

600–1200 Eur
Alytus, Prienai - UAB "NNL termo"

Darbo pobūdis

  • Darbas šaldytų maisto produktų sandėlyje;
  • Maisto prekių (dėžėmis) komplektavimas ant palečių;
  • Sukomplektuotų palečių apvyniojimas plėvele;

DARBAS KAUNO R., NEMOKAMAI VEŽAME Į DARBĄ IR PO DARBO ĮMONĖS TRANSPORTU.

Darbo laikas:
5 dienos pagal grafiką (SEKMADIENIS visada laisva diena, kita laisva - savaitės eigoje ).
VIENA PAMAINA NUO 08:00

Reikalavimai

  • Noras dirbti ir gerai užsidirbti;
  • Puiki fizinė sveikata;
  • Greita orientacija, atidumas ir atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Aprūpinimą šiltais darbo drabužiais ir avalyne;
  • Mokymus darbo vietoje;
  • Nemokamą kavą, arbatą, vaisius.
  • Dalinai apmokamą kelionę į/iš darbo.

Atlyginimas

600–1200 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

NNL įmonių grupė teikia aukščiausios kokybės temperatūrinės logistikos paslaugas Lietuvoje ir Europoje: gabena, sandėliuoja, komplektuoja, ženklina produkciją, taip pat vienintelė Lietuvoje teikia kompleksinę šviežios žuvies ir jūros gėrybių logistikos paslaugą.
Kviečiame Tave tapti mūsų darnios, draugiškos komandos nariu!
www.nnl.lt

Tel. 8 618
Informacija apie UAB "NNL termo"
1099 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
80
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Česlovas Kazlauskas