Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NNL termo"
More about company »

SANDĖLIO DARBUOTOJŲ (vėsintame sandėlyje)

Marijampolė, Kazlų Rūda, Prienai - UAB "NNL termo"

Darbo pobūdis

  • Darbas vėsintų (+2 + 4) maisto produktų sandėlyje;
  • Maisto prekių išskirstymas dėžėmis ant palečių;
  • Palečių apvyniojimas maistine plėvele;
  • Darbas ilgalaikis, nuolatinio pobūdžio.

DARBAS KAUNO R.
NEMOKAMAI VEŽAME Į DARBĄ IR PO DARBO.

Darbo laikas:
5 dienos (visada laisvas ŠEŠTADIENIS, kita laisva - savaitės eigoje pagal grafiką).
VIENA PAMAINA NUO 08:00 val.

Reikalavimai

  • Noras dirbti ir GERAI užsidirbti;
  • Gera fizinė sveikata;
  • Greita orientacija, atidumas ir atsakingumas;
  • Žalingų įpročių neturėjimas.

Mes jums siūlome

  • SKAIDRŲ, GERĄ ATLYGINIMĄ į banko kortelę, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Realias karjeros galimybes;
  • Motyvacinį paketą (loteriją, nemokamą kava, arbatą, vaisių dieną ir kt.)
  • Draugišką kolektyvą;
  • Visas darbui reikalingas nemokamas priemones, aprangą ir avalynę.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

NNL įmonių grupė teikia aukščiausios kokybės temperatūrinės logistikos paslaugas Lietuvoje ir Europoje: gabena, sandėliuoja, komplektuoja, ženklina produkciją, taip pat vienintelė Lietuvoje teikia kompleksinę šviežios žuvies ir jūros gėrybių logistikos paslaugą.
Kviečiame Tave tapti mūsų darnios, draugiškos komandos nariu!
www.nnl.lt

Tel. 8 618
Informacija apie UAB "NNL termo"
1103 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Česlovas Kazlauskas