Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ekoliumenas"
More about company »

SANDĖLIO/LOGISTIKOS DARBUOTOJAS (0,5 ETATO OGMIOS MIESTE)

Vilnius - UAB "Ekoliumenas"

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas/išdavimas;
  • Sandėlio tvarkos palaikymas ir priežiūra;
  • Ekspozicijos priežiūra;
  • Darbas 0,5 etato.

Reikalavimai

  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas;
  • Sąžiningumas;
  • Darbštumas.

UAB Ekoliumenas - šiuolaikiškas šviestuvų salonų tinklas Lietuvoje, turintis salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje šviestuvų parduotuvėje www.ekoliumenas.lt

Šiuo metu prie profesionalių darbuotojų komandos kviečiame prisijungti naują komandos narį(-ę).
Informacija apie UAB "Ekoliumenas"
1070 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gerdas Bradauskas