Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MV GROUP

SANDĖLIO OPERACIJŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • Sklandžios sandėlio darbuotojų veiklos organizavimas;
  • Efektyvaus prekių sandėliavimo, atrinkimo bei išsiuntimo užtikrinimas, laikantis vidaus tvarkos ir/ar klientų aptarnavimo standartų;
  • Pamainos ataskaitų rengimas, darbo laiko žiniaraščių pildymas ir periodinių ataskaitų vadovams teikimas;
  • Sandėlio įrangos, technikos ir kitų darbo priemonių tinkamo eksploatavimo, saugumo bei apskaitos užtikrinimas;
  • Sandėlio procesų analizė, išvadų bei pasiūlymų veiklos tobulinimui teikimas ir įgyvendinimas;
  • Darbas pamainomis: 1 pamaina 7:00 val.- 16:00 val.; 2 pamaina 16:00 val.- 01:00 val.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office: Excel, Power Point, Word);
  • Patirtis dirbant su sandėlio valdymo sistemomis (AXA, Quantum, Equinox, ir kt.) būtų privalumas;
  • Puikūs organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, analitinis mąstymas;
  • Užsienio kalbų (anglų ir/ar rusų) mokėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą vienoje didžiausių logistikos paslaugų kompanijoje;
  • Konkurencingą, reguliariai mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes MG Baltic koncerno įmonėse;
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • Galimybę pasinaudoti išskirtinėmis darbuotojams skirtomis nuolaidų sistemomis.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), išreiškia sutikimą, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi UAB "MV GROUP Logistics" atrankos į pasirinktą poziciją vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslu tol, kol vykdoma atranka į pasirinktą poziciją. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame Privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje adresu:

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo rezultatų
MV GROUP

MV GROUP

UAB „MV GROUP Logistics“

KOMPLEKSINĖS 3PL PASLAUGOS VERSLUI.
Savo klientams teikiame sandėliavimo, akcizinio sandėlio, prekių paruošimo, pristatymo, distribucijos ir transportavimo paslaugas. Mūsų veiklos teritorija apima visą Lietuvą.