Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

SANDĖLIO PAGALBINIS (-Ė) DARBUOTOJAS (-A)

Nuo 4,30 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

Krovos darbai;
Sandėlio tvarkos ir švaros palaikymas;
Kiti darbai sandėlyje.

Terminuotas pasiūlymas iki 10-02, su galimybe jam prasitęsti.

Reikalavimai kandidatui:

Fizinė ištvermė, galimybė kelti svorius iki 30 kg;
Greitas darbo tempas;
Atsakingumas.

Įmonė siūlo:

Draugišką kolektyvą;
Galimybę užsidirbti atliekant nesudėtingus darbus.
Darbo laikas: Pr.-Pn. 9-18 val.

Atlyginimas

Nuo 4,30 €/val. neatskaičius mokesčių

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.

Emplonet teikia aukščiausios kokybės personalo atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.