UAB „Nature Labs“

Sandėlio pakuotoja (-s) - darbuotoja (-s) (0,5etato)

250-350 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nature Labs“

Darbo pobūdis

Siūlome papildomą darbą pusei dienos:

  • užsakymų surinkimas, pakavimas (vidutinio dydžio siuntos), maisto papildų sritis.
  • sandėlio inventorizavimas / tvarkos palaikymas
  • bendravimas su pristatymo įmonėmis

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Geri planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
Greita orientacija įvairiose situacijose.

Įmonė siūlo

Position at pharmaceutical start-up
Ideal conditions for work life balance
Personal motivational system (learning courses of your choice, conferences, books, trips, stellar idea bonuses, days off, etc.);

Great team. Seriously - the best!

Atlyginimas

250-350 €/mėn. į rankas
Entry

Nature Labs: Sapiens - we constantly explore world to help people easily achieve better health by employing scientific knowledge of nature and making usage of natural ingredients simple, safe and structured. All Sapiens programs are adjusted to local environment, DNA variations and maximizing effects of constant usage – help to keep nature’s shield in harsh urban life-style.
informacija apie UAB „Nature Labs“
1372 €
Vid. atlyginimas bruto
4