Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NNL termo"
More about company »

SANDĖLIO PAMAINOS VADOVAS (-Ė)

Kaunas, Prienai, Kėdainiai - UAB "NNL termo"

Darbo pobūdis

  • Logistikos proceso organizavimas ir priežiūra, planuojant pavaldžių sandėlio darbuotojų darbą;
  • Darbuotojų ugdymas, motyvavimas, vertinimas;
  • Atitinkamų dokumentų pildymas, procedūrų įgyvendinimo kontrolė.

Darbas vėsintų (labai retai ir šaldytų) produktų sandėlyje, bei ofise.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • Bent minimali tokio darbo patirtis;
  • Vadovavimo kolektyvui patirtis;
  • Logistikos procesų išmanymas (privalumas);
  • Atsakingumas, veržlumas, operatyvumas, lyderio savybės;
  • Puikūs planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypatingai MS Excel).

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką darbą sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Puikias darbo sąlygas;
  • Karjeros bei augimo ir tobulėjimo galimybes;
  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas.

Jeigu atitinki šiuos reikalavimus, esi ambicingas, sumanus, nori dirbti didelėje, sparčiai besiplečiančioje kompanijoje ir gauti neįtikėtinas, realias karjeros bei nuolatinio tobulėjimo galimybes, laukiame Tavo gyvenimo aprašymo (CV) ir motyvacinio laiško.

Garantuojame informacijos konfidencialumą. Informuosime tik atrinktuosius kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

NNL įmonių grupė teikia aukščiausios kokybės temperatūrinės logistikos paslaugas Lietuvoje ir Europoje: gabena, sandėliuoja, komplektuoja, ženklina produkciją, taip pat vienintelė Lietuvoje teikia kompleksinę šviežios žuvies ir jūros gėrybių logistikos paslaugą.
Kviečiame Tave tapti mūsų darnios, draugiškos komandos nariu!
www.nnl.lt

Tel. 8 618
Informacija apie UAB "NNL termo"
1134 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Česlovas Kazlauskas