Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR Strategy

SANDĖLIO PAMAINOS VADOVAS

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - HR Strategy

Darbo pobūdis

  • Sandėlio pamainos (darbas keičiantis pamainomis 5 d.d./sav.: I-a pamaina nuo 7:00 iki 16:00, II-a pamaina nuo 16:00 iki 24:45. ) darbų (prekių surinkimo, paruošimo bei krovos) organizavimas, planavimas ir kontrolė;
  • Pjovimo cecho efektyvaus darbo planavimas ir užtikrinimas;
  • Sklandaus prekių priėmimo, ženklinimo, sandėliavimo ir išdavimo koordinavimas, kiekių sutikrinimas;
  • Sandėlio veiklos dokumentų rengimas, spausdinimas, duomenų suvedimas į programą;
  • Sandėlio veiklai reikalingų medžiagų bei įrankių pirkimas;
  • Darbuotojų įvedimas į darbą, motyvavimas ir ugdymas;
  • Sandėlio veiklos ir rezultatų analizė, ataskaitų ruošimas, -atskaitomybė tiesioginiam vadovui;
  • Bendradarbiavimas su kitų įmonės padalinių (pirkimų bei pardavimų) darbuotojais;
  • Aktyvus dalyvavimas sandėlio veiklos procesų kūrime ir optimizavime, dalyvavimas sandėlio sistemos kūrime;
  • Kiti darbai;

Reikalavimai darbuotojui

Profesinis ar aukštesnysis išsilavinimas (techninės ar logistikos srities- didelis privalumas);
Sandėlininko, vyr. Sandėlininko ar gamybos pamainos vadovo darbo patirtis gamybinėje ir/ ar didmeninės prekybos įmonėje ( stambių gabaritų metalo produktais - didelis privalumas);
Kompiuterinis raštingumas ( dokumentų rengimas, excel, darbas su verslo valdymo sistema – apmokysime);
Pozityvumas, komunikabilumas, gebėjimas ne tik deleguoti užduotis, bet ir remtis asmeniniu pavyzdžiu;
Geras sandėlio veiklos išmanymas, planavimo bei vadovavimo įgūdžiai, gebėjimas nustatyti prioritetus, inžinerinis ir erdvinis mąstymas;
Atsakingumas, tvarkingumas ir atidumas detalėms;
Vairuotojo pažymėjimas;
Lietuvių ir rusų kalbų mokėjimas, gebėjimas susikalbėti anglų kalba;

Įmonė siūlo

Įdomų, dinamišką, atsakingą ir kolegų vertinamą darbą;
Motyvuojantį, laiku mokamą ir su kompetencija bei patirtimi augantį atlyginimą bei jo priedus;
Profesinio tobulėjimo ir realias karjeros galimybes;
Draugišką, kompetentingą kolektyvą ir visas socialines garantijas;

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos, su galimybe gauti priedus
HR Strategy

HR Strategy

“HR Strategy” – personalo paslaugų agentūra, sėkmingai ir atkakliai dirbanti tam, kad Jūs rastumėt savo svajonių darbą, kuriame jaustumėtės girdimi bei galintys visapusiškai save realizuoti ir tam, kad Jūsų būsimi darbdaviai turėtų savo darbu besidžiaugiantį ir puikių rezultatų pasiekiantį darbuotoją.
Mūsų klientė – UAB LT Metal Partners – jauna, bet ambicingai auganti įmonė, kuri užsiima juodo ir nerūdijančio plieno gaminių didmenine prekyba bei jų apdirbimu, kelianti aukščiausius reikalavimus tiek savo produktų, tiek klientų aptarnavimo kokybei, bendradarbiaujanti su daugiau nei šimtu gamyklų Europos Sąjungoje, plečia veiklą ir į savo draugišką profesionalų komandą kviečia SANDĖLIO PAMAINOS VADOVĄ.