UAB „MTTC“

Sandėlio specialistas (-ė) BE PATIRTIES (terminuota darbo sutartis)

500-650 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „MTTC“

Darbo pobūdis

  • Atsarginių dalių priėmimas, suskaičiavimas, išdėliojimas į lokacijas;
  • Telefono detalių atrinkimas pagal užsakymus ir nunešimas į remonto skyrių;
  • Bendros sandėlio tvarkos užtikrinimas ir palaikymas;
  • Darbo laikas: darbas I-V, pamainomis, slenkančiu grafiku: vieną savaitę 06:00 val.-14:00 val., kitą savaitę 14:30 val.-22:30 val.;
  • Darbo sutartis: terminuota, 3-4 mėnesiams, su galimybe įsidarbinti neterminuotai;
  • Darbo vieta Kauno LEZ.

Reikalavimai darbuotojui

Jūsų laukiame, jeigu:

  • Atitinkate šių asmeninių savybių aprašymą:
esate atsakingas, kruopštus, atidus, sąžiningas.
  • Gebate organizuoti savo darbo laiką ir
norite tobulėti.
  • Patirtis panašaus pobūdžio darbe – privalumas.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Įmonė siūlo

Jums siūlome:
  • visas socialines garantijas;
  • atsakomybėmis ir pareigybės verte paremtą atlygį,
mokamą visada laiku;
  • pagalbą ir palaikymą Jūsų adaptacijos šioje pozicijoje metu;
  • palankią geriems rezultatams darbo aplinką;
  • visas galimybes realizuoti save augančioje kompanijoje;
  • darbą penkiadieniu darbo grafiku.

Atlyginimas

500-650 €/mėn. į rankas
UAB „MTTC“

UAB „MTTC“

MTTC – mobiliųjų telefonų taisymo ir priežiūros lyderis Baltijos šalyse, didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų techninis partneris.
Mūsų tikslas - padėti kiekvienam džiaugtis veikiančiu išmaniuoju telefonu, laikrodžiu ar planšetiniu kompiuteriu. Centre teikiame visas mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas – nuo korpuso keitimo darbų iki sudėtingų mikrokomponentų litavimo operacijų, taip pat konsultuojame mobiliųjų telefonų naudotojus priežiūros klausimais. Baltijos šalyse užimame MTTC užimame daugiau nei 50 % garantinių mobiliųjų telefonų remonto rinkos. Taip pat, dalį mobiliųjų telefonų remonto paslaugų teikiame Švedijos, Austrijos, Danijos, Italijos, Belgijos operatorių klientams ir Europoje padalinį atsidariusiai JAV draudimo kompanijai.
informacija apie UAB „MTTC“
133
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.