Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Manpower Lit"
More about company »

Sandėlio specialistas,-ė

Vilnius - UAB "Manpower Lit"

Jums teksiančios atsakomybės:

  • Priimti/išduoti bei skenuoti siuntas;
  • Iškrauti/įkrauti krovinius, sverti ir matuoti juos pagal nustatytus reikalavimus;
  • Laiku ir tiksliai užpildyti, tvarkyti siuntų dokumentus;
  • Užtikrinti darbo vietos saugumą ir tvarką bei prireikus atlikti kitas susijusias užduotis (siuntų pakavimas, etikečių paruošimas ir klijavimas ir t.t.).

Reikalavimai:

  • Atidumas ir kruopštumas;
  • Pagrindinės žinios apie technologijas, darbo kompiuteriu įgūdžiai (vartotojo lygmuo);
  • Sugebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
  • Orientacija į tikslą, atsakomybė už rezultatus, kruopštumas, nuoseklumas.

Įmonė siūlo:

  • Dinamišką ir draugišką kolektyvą;
  • Galimybę mokytis ir siekti karjeros.

Manpower klientas – Federal Express Corporation Filialas Lietuvoje teikia logistikos ir siuntų pristatymo paslaugas visame pasaulyje. Kasdien savo klientams pristatanti daugiau nei 3,9 milijonus siuntų, FedEx Express konkurencingoje aplinkoje išlieka viena iš pirmaujančių tarptautinių kompanijų logistikos srityje. Lietuvoje kompanija veikia jau 10 metų ir teikia aukštos kokybės siuntų pristatymo ir krovinių gabenimo oru paslaugas. Šiuo metu terminuotam darbui pilnam etatui Vilniuje (darbo vieta šalia oro uosto, Rodūnios kelias g. 18) į komandą kviečiamas jungtis aktyvus/i ir draugiškas/a sandėlio specialistas,-ė.