Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Hirelabas“ įmonių grupė

SANDĖLIO ŪKIO MEISTRAS (Vokiečių kalba) ID10535

1700-1800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškomas sandėlio ūkio meistras Vokietijoje. Darbo pobūdis: naujų lentynų montavimas ir remontas, išmontavimas. Darbas su metalinėmis ir medinėmis lentynomis. Lentynos gali būti iki 7 metrų auksčio. Darbo laikas: dirbama 40-54 valandas per savaitę.
Domina šis pasiūlymas? Pasiskambinkite mums

Reikalavimai

Vokiečių kalba;
Darbo su elektriniu pjūkliuku, fleksu patirtis;
Darbo su metalinėmis, medinėmis lentynomis patirtis;
Atsakingumas, noras dirbti.

Mes jums siūlome

Nemokamą apgyvendinimą;
Geras darbo sąlygas;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1700-1800 €/mėn. į rankas

Darbai siūlomi ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkami – reaguojant į naujausias darbo tendencijas. Būtent dėl šios priežasties darbo ieškantiems asmenims yra pateikiami ypač patrauklūs darbo pasiūlymai, garantuojantys įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje, tačiau darbuotojui parodžius norą dirbti toliau, bus pateiktas darbo pasiūlymas kitoje įmonėje.