Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltic Logistic Solutions"
More about company »

SANDĖLIO VADOVAS (-Ė)

Kaunas - UAB "Baltic Logistic Solutions"

Darbo pobūdis

  • Efektyvaus bei kokybiško darbo planavimas, organizavimas ir užtikrinimas;
  • Sandėlio efektyvumo ir kokybės rezultatų analizė bei pasiūlymų proceso tobulinimui teikimas;
  • Komunikacijos tarp sandėlio ir kitų įmonės padalinių užtikrinimas;
  • Sandėlio ir jo inventoriaus priežiūros užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Būtina vadovavimo patirtis;
  • Sandėliavimo procesų žinios ir patirtis;
  • Geri derybiniai ir komunikaciniai įgūdžiai;
  • Reikalingos asmeninės savybės: lyderystė, optimizmas, gebėjimas prisitaikyti prie pokyčių;
  • Aukštas kompiuterinis raštingumas: MS Office, sandėlio valdymo sistemos.

Atlyginimas

Derybų klausimas

SANITEX grupei priklausanti UAB „Baltic Logistic Solutions“ yra viena didžiausių ir stabiliausių logistikos įmonių Baltijos šalyse, siūlančių visapusiškas logistikos paslaugas visiems temperatūros režimams. Atnaujinta sandėlių technika bei patyrę ir profesionalūs darbuotojai užtikrina kokybiškus ir efektyvius logistikos sprendimus klientams.

Tel. pasiteiravimui: 8 630 .
Įmonėje vid. atlyginimas 895€
10% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)