Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ulmas"
More about company »

Sandėlio vadovas

Šiauliai - UAB "Ulmas"

Darbo pobūdis

  • Prekių gavimo, saugojimo, išdavimo kontrolė;
  • Darbas krautuvu;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas;
  • Sandėliavimo sistemos vystymas, tobulinimas;
  • Dokumentų, susijusių su sandėlio veikla valdymas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • Krautuvo vairuotojo pažymėjimas (pageidaujamas);
  • Sandėlio vadovo darbo patirtis;
  • Organizuotumas, puikūs darbų planavimo ir koordinavimo įgūdžiai, gebėjimas vadovauti komandai, iniciatyvumas.
  • Kompiuterinis raštingumas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB "Ulmas"

UAB "Ulmas"

UAB "Ulmas" Prekyba baldų gamybai skirtomis medžiagomis.
Informacija apie UAB "Ulmas"
930 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
143
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Viktoras Verdingovas