Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Laika Logistics“

Sandėlio vadybininkas (-ė)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Laika Logistics“

Darbo pobūdis

Pozicijos aprašymas:

Darbas su „Virtual Logistic Manager“ programa;
Sandėlio darbų bei įkainių įvertinimas, suvedimas į programą, apskaita;
Kokybiško krovinių priėmimo, saugojimo, ženklinimo bei apskaitos užtikrinimas;
Bendravimas su sandėlio klientais, vairuotojais;
Tvarkos sandėlyje palaikymas;

Reikalavimai

Reikalingi įgūdžiai:

Kompiuterinis raštingumas;
Kruopštumas, operatyvumas ir atsakingumas;
Noras mokytis ir tobulėti;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Panašaus darbo patirtis - privalumas;
Nepriekaištinga lietuvių kalba;
Labai geros rusų kalbos žinios;

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo:

Darbą rinkoje įsitvirtinusioje ir sėkmingai augančioje įmonėje;
Draugišką bei profesionalų kolektyvą;
Dalyvauti įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
Konkurencingą atlygio sistemą;
Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams;

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Sėkmingai dirbdami pervežimų rinkoje jau 12 metų, mes užsirekomendavome kaip patikimas vežėjas ir muitinės sandėlio operatorius. Pagrindinė įmonės veikla – dalinių ir pilnų krovinių gabenimas autotransportu, multimodaliniai pervežimai, sandėliavimas. Apdraudžiame, sutvarkome muitinės formalumus.
Mūsų komanda – patyrę, siekiantys tikslo, savo darbą mylintys žmonės.
informacija apie UAB „Laika Logistics“
1415 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.