Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Voltronas"
More about company »

Sandėlio vadybininkas

Užsienis: Belgija - UAB "Voltronas"

Darbo pobūdis

  • Detalių pajamavimas, priėmimas ir išdavimas;
  • Detalių sandėlio likučių inventorizavimas ir papildymo organizavimas;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje;
  • Sandėlio likučių optimizavimas;

Reikalavimai

  • Mokate bendrauti su kolegomis;
  • Sugebate planuoti darbus;
  • Žinote sunkvežimių ir priekabų sandarą;
  • Mokate dirbti su detalių paieškos programomis;
  • Gerai mokate dirbti kompiuteriu;
  • Mėgstate tvarką ir sugebate ją palaikyti;
  • Mokate anglų kalbą.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas, kvalifikacijos kėlimo galimybes, patrauklų atlyginimą, socialines garantijas.
Papildoma informacija:
Darbas Belgijoje pamainomis. Įmonė pasirūpina kelione į Belgiją ir apmoka susijusias išlaidas, suteikia nemokamą gyvenamąją vietą, suteikia visas reikalingas darbo priemones.
Įdarbinimas Belgijoje registruotoje įmonėje (belgiškos soc. garantijos).

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

“Voltronas” tai įmonė teikianti sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas Belgijoje esančiame servise. Siekiame būti puikiu darbdaviu, todėl rūpinamės kiekvienu darbuotoju suteikdami galimybę tobulėti ir būti puikiu savo srities specialistu. Vertiname darbuotojo patirtį ir atsilyginame už ją.
Informacija apie UAB "Voltronas"
1468 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 774 €
25% uždirba 774-796 €
25% uždirba 796-1342 €
25% uždirba nuo 1342 €
Vadovas: Ruslanas Mickevičius