Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LEOVIRA“
More about company »

Sandėlio vadybininkas

Nuo 600 Eur
Vilnius - UAB „LEOVIRA“

Darbo pobūdis

  • Gaminių/prekių priėmimas/atidavimas;
  • Gaminių atrinkimas klientui;
  • Lydinčių dokumentų išrašymas;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje;
  • Inventorizacijos atlikimas;
  • Krovos darbų koordinavimas;

Tikslas: klientų aptarnavimas, tvarkingas gatavos produkcijos sandėlys, tinkamai užpildyti dokumentai.

Reikalavimai

  • Pageidautina analogiško darbo patirtis;
  • Būtų puiku turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Sąžiningumas, atsakingumas yra svarbios savybės.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas, stabiliai mokamą atlyginimą;
  • Visas priemones reikalingas darbui;
  • Laisvę idėjoms, galimybę dirbti ir užsidirbti;
  • Premijas priklausančias nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonės veikla orientuota į vėdinimo ir pneumotransporto sistemų elementų gamybą. Gaminame ir parduodame: ortakius, fasonines dalis, oro įsiurbimo, šalinimo, reguliavimo ir uždarymo įrangą, vamzdynus pneumotransporto įrangai. Gaminame ir nestandartinius gaminius. Bet tai tik dalis mūsų siūlomos produkcijos.

Visa produkcija gaminama iš cinkuoto bei nerūdijančio plieno, kurį mums tiekia patikimos ir savo kokybę užtikrinančios tarptautinės kompanijos. Palaikomi nuolatiniai partnerystės ryšiai su daugeliu Lietuvos ir užsienio įmonių, kurioms tiekiame savo produkciją.
Informacija apie UAB „LEOVIRA“
1582 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1256 €
25% uždirba 1256-1389 €
25% uždirba 1389-1755 €
25% uždirba nuo 1755 €
Vadovas: Donatas Virbickas