Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kmoto“

Sandėlio vadybininkas

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kmoto“

Darbo pobūdis

  • Prižiūrėti esamą prekių ir prekių grupių sandėliavimo tvarką, ją tobulinti ir vystyti.
  • Priimti ir išduoti prekes iš sandėlio ir tiekėjų.
  • Apdoroti užsakymus ir paruošti juos išsiuntimui.
  • Organizuoti užsakymų B2B klientams pristatymą Vilniaus mieste.
  • Instrastat, GPAIS, pavojingų atliekų ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis sandėliavimo, logistikos sferose.
  • Patirtis dirbant su sandėlio valdymo programomis.
  • Techninis supratimas.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • Patirtis GPAIS, INTRASTAT ataskaitų rengime ir teikime.

Plečiame savo veiklą, todėl ieškome gabių ir profesionalių darbuotojų savo komandai stiprinti.

Siūlome įdomų, atsakingą ir perspektyvų darbą augančioje įmonėje ir draugiškoje komandoje.

Darbo patirtis privalumas, tačiau noras mokytis ir tobulėti neatsiejamos darbuotojo savybės.

Dienas ne vien parduotuvėje ir sandėlyje bet ir varžybų trasoje ar test-day pristatymų renginuose.

Keliones į parodas, partnerių gamyklas ir produktų pristatymo renginius Lietuvoje ir užsienyje.

Kmoto - tai darbas, kuriame galėsi save realizuoti ir augti.

Įmonėje taikome motyvavimo sistemą, kuri priklauso nuo rezultato.

Daugiau darbo pasiūlymų:

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo kompetencijos, darbo apimčių, bei rezultatų.
UAB „Kmoto“

UAB „Kmoto“

Keturračių, motociklų, aprangos, aksesuarų ir dalių parduotuvių tinklas.
Mažmeninė ir didmeninė prekyba.
informacija apie UAB „Kmoto“
2643 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.