Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Cerera foods“
More about company »

Sandėlio vedėjas

Nuo 870 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Cerera foods“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti sklandžią veiklą sandėlyje – organizuoti gatavos produkcijos priėmimą, išdavimą, saugojimą;
  • Organizuoti krautuvų vairuotojų ir sandėlio darbuotojų darbą;
  • Nuolatinė likučių kontrolė, parduotos ir pakrautos produkcijos patikrinimas;
  • Vidiniai produkcijos pervežimai tarp sandėlių: lydinčių dokumentų registravimas, kontrolė sandėlio valdymo programoje;
  • Padėklų ūkis ir kontrolė;
  • Produkcijos ir padėklų gražinimo kontrolė bei dokumentų tvarkymas;
  • Ruošimasis gatavos produkcijos sandėlių planinėms ir neplaninėms inventorizacijoms;
  • Eksporto dokumentų išrašymas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis sandėlio veiklos organizavime;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, organizuotumas, kruopštumas, atidumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 870 €/mėn. į rankas

Cerera foods,UAB-viena didžiausių sausų pusryčių ir kukurūzų lazdelių gamintoja Lietuvoje,dirbanti su naujausia įranga,įdiegusi pažangiausias technologijas ir sugebanti pagaminti aukščiausios kokybės produktus.
Įmonės misija -gaminti kokybišką, sveiką bei skanų produktą ir prisidėti prie sveiko maisto valgymo įpročio formavimo.
Informacija apie UAB „Cerera foods“
1392 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1073 €
25% uždirba 1073-1357 €
25% uždirba 1357-1713 €
25% uždirba nuo 1713 €
Vadovas: Jūratė Jokubauskienė