Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Bauen"
More about company »

Sandėlio vedėjas

Nuo 850 Eur
Vilnius - UAB "Bauen"

Darbo pobūdis

Darbų organizavimas ir paskirstymas;
Statybinių prekių priėmimas ir atkrovimas;
Likučių sekimas, sužiūrėjimas;
Sandėlio priežiūra.

Reikalavimai

Statybinių medžiagų išmanymas;
Darbo autokrautuvu kvalifikacijos pažymėjimas;
Darbo kompiuteriu pagrindai;
Atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas.

Privalumai:

Panašaus darbo patirtis;
Darbo su autokrautuvu patirtis;
Rusų, lenkų kalbų mokėjimas.

Kontaktinius duomenis galite rasti puslapyje: www.bauen.lt

Mes jums siūlome

Fiksuotą konkurencingą atlyginimą;
Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
Draugišką kolektyvą ir puikias darbo sąlygas;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 850 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti
UAB "Bauen"

UAB "Bauen"

UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, subūrusi kompetentingą sėkmingai dirbančią bendraminčių komandą, plečia savo veiklą ir prie komandos kviečia prisijungti:
Įmonėje vid. atlyginimas 1061€
31% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)