Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje
More about company »

Sandorių vadybininkas (-ė) Kaune

Kaunas - AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Darbo pobūdis

Bendradarbiavimas su draudimo brokeriais;
BTA paslaugų pristatymas, konsultavimas, derybų vedimas;
Verslo klientų aptarnavimas ir naujų pritraukimas;
Pardavimo tikslų įgyvendinimas.

Reikalavimai

Komunikabilumas ir pardavimo įgūdžiai;
Aktyvumas, greita orientacija ir imlumas naujovėms;
Auštasis išsilavinimas;
Geros darbo kompiuteriu žinios ir vairuotojo pažymėjimas.
Privalumas:
Patirtis draudimo srityje

Įmonė siūlo

Įdomų darbą vienoje didžiausioje tarptautinio kapitalo draudimo bendrovėje;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Geras darbo sąlygas ir konkurencingą darbo užmokestį;
Prisijungti prie draugiško kolektyvo.
Terminuota darbo sutaris

Pradėkite savo karjerą tarptautinėje draudimo bendrovėje drauge su 500 naujų kolegų! BTA grupė yra viena iš draudimo rinkos lyderių Baltijos šalyse, o Lietuvos filialas pripažintas sąžiningiausiu atlygio mokėtoju ir geriausiu Latvijos darbdaviu mūsų šalyje.
Esame šiuolaikiška draudimo kompanija, kurios pagrindinė varomoji jėga yra inovacijos ir žmonės. Prisijunk prie mūsų!
Paprasta būti atsakingam!